Perşembe , 14 Haziran 2018
Home / EKONOMİ / İlk fuarın ilk defilesi

İlk fuarın ilk defilesi

Fuarizmir’de açılan Fashion Prime – 1. Tekstil, Hazır Giyim Tedarikçileri ve Teknolojileri Fuarı’nda ilk defile yapıldı. Ünlü mankenler Irmak Atuk, Açelya Kartal, Gözde Baddal da ilk defile için sahneye çıkanlar arasındaydı

İZFAŞ tarafından bu yıl ilk kez gerçekleştirilen Fashion Prime – 1. Tekstil, Hazır Giyim Tedarikçileri ve Teknolojileri Fuarı kapsamında gerçekleşen defilede, katılımcı 20 firmanın kumaşları görücüye çıktı.

Fuarizmir’de 26 Nisan Perşembe günü açılan Fashion Prime – 1. Tekstil, Hazır Giyim Tedarikçileri ve Teknolojileri Fuarı, tekstil sektörünün ürettiği ve kullandığı tüm ürünleri ziyaretçilerine sundu. İzmir ve Türkiye’ye tekstil, hazır giyim ve konfeksiyon yan sanayi sektöründe yeni bir soluk getiren, yerli yabancı alıcıları buluşturan fuar kapsamında düzenlenen “Fashion Prime Kumaş Defilesi” ziyaretçiler tarafından büyük ilgi gördü.

Ünlü mankenler de vardı

Serkan ve Gökhan Duman’ın koreograflığını üstlendiği Fashion Prime Kumaş Defilesi’nde, fuara katılan firmalardan 20’sinin kumaşları kullanarak yapılan elbiseler yer aldı. Ünlü mankenler Irmak Atuk, Açelya Kartal, Gözde Baddal başta olmak üzere toplam 23 mankenin sahneye çıktığı defilede 24 parça elbise görücüye çıktı. Irmak Atuk, sahneye son olarak gelinlikle çıktı. İlkbahar ve yazı simgeleyen sahne dekorları, Arnavut kaldırımı baskılı zemin ve Alaçatı, Bodrum esintilerini hissettiren görsel ve müziklerin kullandığı defilede mankenler podyumda renkli görüntüler oluşturdu.

Bugün son gün

Fashion Prime Fuarı, 28 Nisan Cumartesi  gününe kadar tüm sektör temsilcilerini “fuarizmir”de bir araya getirecek. Konfeksiyon makinelerinden yan sanayiye, kumaşlardan vitrin malzemeleri, etiket gibi diğer hizmet sağlayıcılarına kadar tekstil sektörünün tüm ihtiyaçlarını aynı anda bünyesinde bulunduran Fashion Prime, Türkiye’nin bu alanda ürün çeşitliliği en geniş fuarı oldu.

About akif cakmak

Sonraki Haber

İzmir, ihracatta şampiyonlar liginde

İhracat şampiyonları listesinde 2017 yılında Ege Bölgesi’nden 159 ihracatçı firma girmeyi başardı. İzmir, ilk 1000 …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir