Home / YEREL YÖNETİMLER / Kemalpaşa, Ramazan hazırlıklarını tamamladı

Kemalpaşa, Ramazan hazırlıklarını tamamladı

Kemalpaşa Belediyesi Ramazan ayı hazırlıklarını tamamladı. Kemalpaşa Belediye Başkanı Arif Uğurlu, Kemalpaşa Belediyesi olarak Ramazan ayı hazırlıklarını tamamladıklarını kaydederek, 30 gün boyunca her gün farklı bir mahallede iftar sofrası kuracaklarını söyledi.

Maddi ve manevi mükafatların sınırsız olduğu bu mübarek ayı en iyi şekilde değerlendirmek için belediye olarak her türlü hazırlığı yaptıklarını ifade eden Uğurlu açıklamasında şu ifadelere yer verdi: “Kemalpaşa Belediyesi olarak 11 ayın sultanı Ramazan ayını dolu dolu geçirmek ve hemşerilerimizin de huşu içerisinde geçirmesini sağlamak için gerekli bütün çalışmaları yaptık. Cami ve ibadethane temizleme ekibimiz cami ve ibadethanelerimizin temizlik ve bakım çalışmalarını yaptılar. Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğümüz tarafından organize edilen Ramazan Şenlikleri programı kapsamında her akşam Adnan Menderes Demokrasi Meydanı’nda hemşerilerimiz ile bir araya geleceğiz. Ayrıca eski belde ve köylerimiz olan yeni mahallelerimizde de iftar sofrası kurup vatandaşlarımızla birlikte Ramazan ayının feyiz ve bereketine nail olacağız inşallah.”

 

About akif cakmak

Sonraki Haber

Mavişehir’e yeni nefes

Mavişehir’de Halk Park’ın açılışında konuşan İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, TOKİ’nin 3. şahıslara metrekaresi …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir